Znieczulenie komputerowe

W celu poprawienia komfortu pacjentów wyposażyliśmy nasze Centrum w nowoczesne urządzenia do bezbolesnego komputerowo sterowanego podawania znieczulenia. Zwracamy dużą uwagę by leczenie przeprowadzane było w możliwie jak najbardziej przyjemnych warunkach.

Precyzyjnie komputerowo podawane znieczulenie i skuteczne środki znieczulające gwarantują pacjentom, iż cała wizyta w gabinecie stomatologicznym przebiega bez bólu, a pacjent w trakcie zabiegów nie odczuwa żadnych niedogodności.

Wielokrotnie zgłaszają się do nas pacjenci którzy dotychczas przeprowadzali leczenie stomatologiczne tylko w narkozie. Po rozmowie i dokładnym wytłumaczeniu sposobu znieczulania i przeprowadzania zabiegów wykonaliśmy u nich leczenie bez narkozy. Doświadczenie lekarza i korzystanie z komputerowo sterowanego urządzenia do znieczulania pozwala przeprowadzać leczenie bez jakiegokolwiek bólu. Stosując zaś dodatkowo odpowiednie bezpieczne środki farmakologiczne można ograniczyć świadomość pacjenta tak by strach i nadmierna wyobraźnia nie stanowiła już żadnego problemu. Narkoza jest pewnym obciążeniem dla organizmu i nie u każdego pacjenta możliwa jest do przeprowadzania, zaś stomatologiczne środki znieczulające możemy stosować praktycznie u każdego pacjenta. Pomimo, iż preferujemy przeprowadzanie zabiegów w podstawowym znieczuleniu stomatologicznym posiadamy wyposażenie umożliwiające przeprowadzanie zabiegów w narkozie. Ostateczną decyzję podejmujemy wraz z pacjentem podczas wizyty konsultacyjnej.

Komputerowe znieczulenie stosujemy przy wszystkich czynnościach stomatologicznych od leczenia zębów po zaawansowaną chirurgię. Znieczulenie komputerowe jest całkowicie bezbolesne.