Cyfrowe projektowanie zębów

W naszej pracowni protetycznej stosujemy najnowocześniejsze najbardziej precyzyjne rozwiązania do tworzenia prac protetycznych. Na ostateczny piękny wygląd zębów składa się wielokrotnie wiele elementów protetycznych taki jak korony pełnoceramiczne, podbudowy z cyrkonu, łączniki implantologiczne cyrkonowe i tytanowe, rozległe konstrukcje tytanowe przykręcane do implantów, wkłady koronowo – korzeniowe, inlay i onlay, tymczasowe uzupełnienia, śruby gojące indywidualne i wiele innych elementów które wykonywane są w technice CAD – CAM.

Komputerowe projektowanie i super precyzyjne frezowanie pozwala osiągnąć efekty leczenia niedostępne tradycyjnymi metodami.

Technologie cyfrowe w protetyce gwarantują najwyższą estetykę prac, ich wytrzymałość i idealne dopasowanie zapewniające szczelność pracy.

Również czas wykonywania prac ograniczony jest do minimum.

Wyposażenie pracowni i wiedza techników pozwalają realizować najwyższe stawiane nam przez pacjentów oczekiwania Posiadany sprzęt pozwala nam stosować bardzo innowacyjne metody leczenia. Pracownia nasza jest przez wielu znamienitych techników oceniana jako jedna z najnowocześniejszych pracowni protetycznych w Polsce.

Do frezowania porcelany, cyrkonu i akrylu wykorzystujemy dwie 5 – osiowe zaawansowane frezarki CNC. Umożliwiają one wykonywanie każdego rodzaju pracy praktycznie bez żadnych ograniczeń. Zapewnia to naszym pacjentom zastosowanie najlepszych rozwiązań protetycznych dla danego przypadku.