Bezzębna żuchwa – całkowity niewyjmowany most na implantach

Wszczepienie 5 – 6 implantów w bezzębnej żuchwie pozwala wykonać na stałe umocowane, niewyjmowane zęby. Prawie zawsze już w dniu zabiegu wykonywane są tymczasowe zacementowane akrylowe zęby, za sprawą czego pacjent korzysta z implantów już od pierwszego dnia.

Po całkowitym wygojeniu się dziąsła wykonywane są ostateczne porcelanowe zęby na implantach. Umożliwiają one jedzenie wszystkich pokarmów, gdyż opierają się jedynie na implantach i funkcjonują identycznie jak idealnie zdrowe naturalne zęby. Już po krótkim okresie czasu pacjenci odbierają nowe zęby jak całkowicie własne uzębienie.

U naszego pacjenta wszczepiliśmy 6 implantów w odcinku przednim. W dniu zabiegu oddano tymczasowy most akrylowy umocowany na implantach. Po 2 miesiącach wykonano ostateczny most porcelanowy, który uzupełniał 12 zębów (od szóstki do szóstki) umocowany na 6 implantach.

Zacementowany most umożliwia gryzienie wszystkich rodzajów pokarmów bez obawy związanej do niedawna z ruszającą się protezą. Jest dla nas wielką satysfakcją obserwowanie jak takie leczenie ma ogromny pozytywny wpływ na ogólną kondycję pacjentów.

Bezzębna żuchwa - całkowity niewyjmowany most na implantach - proteza
Bezzębna żuchwa - całkowity niewyjmowany most na implantach - zdjęcie rentgenowskie
Bezzębna żuchwa - całkowity niewyjmowany most na implantach - implanty
Bezzębna żuchwa - całkowity niewyjmowany most na implantach - proteza założona na implantach
Bezzębna żuchwa - całkowity niewyjmowany most na implantach - obie protezy na implantach

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach oraz przedstawić Ci rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!

📞 Telefon: 660 416 444

📍 Adres Praktyki:  Stanisława Ignacego Witkiewicza 45c, 71-123 Szczecin