Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość

Stosując najbardziej zaawansowane metody odbudowy kości jesteśmy obecnie w stanie odbudować kość praktycznie w każdej sytuacji, u każdego pacjenta.

Pacjent 34 letni po urazie doznanym w trakcie jazdy rowerem. Stracił trzy zęby wraz z dużym ubytkiem kości na szerokość i wysokość. W pierwszym etapie leczenia wykonano odbudowę kości.

W wyniku przeprowadzonego zabiegu uzyskano bardzo duży przyrost tkanki kostnej zarówno na
szerokość jak i na wysokość co ewidentnie widoczne jest na przekrojach uzyskanych z Tomografii Komputerowej. Na tym etapie leczenia wszczepiono trzy ostateczne implanty, które umocowane zostały w nowej odbudowanej kości.

Zaawansowana wiedza, umiejętności, dokładna diagnostyka i zastosowanie najbardziej dopasowanych materiałów regeneracyjnych dla danej sytuacji pozwala odbudować bardzo mocną, wytrzymałą nową tkankę kostną. Tylko taka kość umożliwia prawidłowe funkcjonowanie umocowanych w niej implantów.

Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość - zdjęcie brakujących zębów
Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość - brakujące zęby od spodu
Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość - dziąsła podczas zabiegu
Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość - otwarte dziąsła podczas zabiegu
Zaawansowana odbudowa kości na wysokość i szerokość - zdjęcie rentgenowskie

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach oraz przedstawić Ci rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!

📞 Telefon: 660 416 444

📍 Adres Praktyki:  Stanisława Ignacego Witkiewicza 45c, 71-123 Szczecin