Czy implanty zawsze się przyjmują?

Implanty Szczecin praktycznie zawsze zrastają się prawidłowo z kością. W wyjątkowych sytuacjach w wyniku splotu kilku niekorzystnych czynników może dojść do nieprawidłowości w trakcie tego procesu. Utrata implantu zdarza się jednak wyjątkowo rzadko.

Z wieloletnich danych z naszej Praktyki wynika, iż problem utraty dotyczy mniej niż 1 implantu na 100 wszczepionych. Wszystko zależy od powodzenia procesu osseointegracji. Osseointegracja to proces, w którym kość zaczyna się łączyć z powierzchnią implantu, co jest niezbędne do stabilnego i trwałego osadzenia implantu.

Jeśli jednak doszłoby do utraty wszczepu podczas procesu zrastania się z kością to każdemu pacjentowi gwarantujemy (bez znaczenia na przyczynę) wszczepienie całkowicie nowego implantu, za który pacjent nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Przy prawidłowo wykonanym leczeniu na podstawie dokładnej diagnostyki szczęk utrata implantu praktycznie się nie zdarza.

Implanty stomatologiczne Szczecin - cena

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług oraz umówić się na konsultację. Wspólnie stworzymy plan leczenia, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Tobie zdrowy, piękny uśmiech, na który zasługujesz.