Czy zabieg implantacji jest bolesny?

W celu zapewnienia pacjentom najwyższego komfortu w trakcie leczenia stosujemy komputerowe urządzenie do bezbolesnego podawania znieczuleń. Zastosowanie skutecznych środków znieczulających gwarantuje, iż zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny.

Dzięki miejscowemu znieczuleniu, obszar, w którym jest planowane wszczepienie implantu, staje się znieczulony, co eliminuje ból w trakcie zabiegu. W przypadku niektórych osób może wystąpić jedynie niewielkie uczucie dyskomfortu związanego z wkłuciem igły do tkanek podczas podania znieczulenia.

Dla większości pacjentów wrażenia odnoszone podczas zabiegu porównywalne są z podstawowym leczeniem zębów w znieczuleniu. Pewne niewielkie dolegliwości mogą występować przez 2 – 3 dni po zabiegu. Jednakże są one całkowicie uśmierzane za pomocą powszechnie dostępnych środków przeciwbólowych.

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach i przedstawić rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!