Brak bocznych zębów w żuchwie

Pacjentka użytkowała dotychczas wyjmowaną protezę szkieletową na zatrzaskach umocowaną na własnych zębach. Nie mogła jednak jej zaakceptować ze względu na trudności w spożywaniu pokarmów.

Wspólnie z pacjentką zaplanowaliśmy wszczepienie implantów i wykonanie nowych zębów dających komfort gryzienie identyczny jak przy idealnie zdrowych naturalnych zębach.

Wszczepiono 6 implantów po 3 z każdej strony z równoczesną odbudową kości w trakcie jednego zabiegu. Ze względów protetycznych zaplanowano wykonanie przykręcanych mostów na implantach. Widoczne ciemne otwory w koronach służące do wprowadzenia śrub mocujących, zostały zamknięte wypełnieniami w kolorze zęba.

Korony porcelanowe na implantach nie tylko zapewniły najwyższy komfort żucia pokarmów ale także wyglądają bardzo naturalnie i są nie do odróżnienia od sąsiadujących zębów.

Brak bocznych zębów w żuchwie założone implanty
Brak bocznych zębów w żuchwie zdjęcie rentgenowskie
Brak bocznych zębów w żuchwie implanty z nawierceniami
Brak bocznych zębów w żuchwie widok od boku

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach oraz przedstawić Ci rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!

📞 Telefon: 660 416 444

📍 Adres Praktyki:  Stanisława Ignacego Witkiewicza 45c, 71-123 Szczecin