Proteza all-on-four
Implanty

Cztery implanty. Rewolucyjne rozwiązanie dla stałego uśmiechu

Strata zębów może wpływać nie tylko na naszą estetykę, ale także na zdrowie jamy ustnej i ogólne samopoczucie. Dla osób, które utraciły wszystkie zęby w jednej lub obu łukach, protezy na 4 implantach stanowią innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, przywracając nie tylko funkcję żucia, ale również pewność siebie i jakość życia. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym są implanty, jak przebiega ich proces zakładania, oraz jakie korzyści oferują pacjentom.

Przeczytaj również: Proteza dentystyczna – wyjmowana atrapa utraconych zębów

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach i przedstawić rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!

Czym jest mocowanie na 4 implantach?

Protezy na 4 implantach to zaawansowane rozwiązanie implantologiczne, które umożliwia zakotwiczenie całej protezy (łuku zębowego) na zaledwie czterech implantach stomatologicznych. Ta innowacyjna technika pozwala pacjentom, którzy utracili większość lub wszystkie zęby w jednej lub obu szczękach, na uzyskanie nowego, trwałego uśmiechu.

Procedura zakładania

Proces rozpoczyna się od dokładnej konsultacji z implantologiem, który ocenia stan jamy ustnej pacjenta i opracowuje plan leczenia. Na podstawie diagnostyki, lekarz opracowuje plan chirurgiczny, uwzględniający miejsce zakotwiczenia implantów i dokładne umiejscowienie protezy. Podczas jednej wizyty chirurgicznej, cztery implanty są precyzyjnie wszczepiane w strategiczne miejsca w szczęce, co stanowi solidną podstawę dla protezy. Po wszczepieniu implantów, pacjent otrzymuje tymczasową protezę, aby zapewnić estetykę i funkcję do czasu, gdy implanty w pełni zintegrują się z kością w procesie osteointegracji. Po pełnej integracji implantów z kością, pacjent otrzymuje trwałą protezę, która jest trwale zamocowana na czterech implantach.

Koniecznie umów się na wstępną wizytę i odwiedź naszą klinikę stomatologiczną! Zadzwoń do nas teraz – KONTAKT.

Korzyści implantów dla pacjentów

  • Dzięki szybkiemu procesowi zakładania implantów i dostarczaniu tymczasowej protezy, pacjenci mogą cieszyć się stałym uśmiechem w relatywnie krótkim czasie.
  • Cztery implanty zapewniają solidne zakotwiczenie protezy, co gwarantuje jej trwałość i stabilność podczas żucia i codziennego użytkowania.
  • Implanty, umieszczone w strategicznych miejscach, mogą również stymulować wzrost kości szczęki, co przyczynia się do utrzymania jej objętości.
  • Proteza na 4 implantach jest projektowana tak, aby zapewnić naturalny wygląd uśmiechu, przywracając pewność siebie pacjentom.
  • Implanty pozwalają na przywrócenie funkcji żucia, co wpływa na zdolność pacjenta do spożywania różnorodnych pokarmów.

Podsumowanie

Protezy na 4 implantach stanowią rewolucyjne rozwiązanie dla osób cierpiących z powodu utraty większości lub wszystkich zębów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i precyzyjnym procedurom chirurgicznym, pacjenci mogą cieszyć się trwałym, estetycznym uśmiechem w stosunkowo krótkim czasie. Warto skonsultować się z doświadczonym implantologiem, aby dowiedzieć się, czy implanty są odpowiednie dla indywidualnych potrzeb i warunków pacjenta.

Zobacz Implanty Szczecin Cennik – tutaj dowiesz się więcej na temat cen założenia implantów w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *