Zęby na implantach w jeden dzień – prawda czy fikcja?

Praktycznie każdemu pacjentowi, który utracił wszystkie lub większość zębów gwarantujemy wykonanie na stałe zamocowanych nowych zębów w jednej dzień, już w dniu zabiegu, bezpośrednio po wszczepieniu implantów.

Zastosowanie implantacji natychmiastowej umożliwia pacjentom korzystanie w pełni z każdego kolejnego dnia życia, bez konieczności
wielomiesięcznego oczekiwania na nowe zęby.
Pewne i przewidywalne stosowanie tego typu leczenia w codziennej praktyce możliwe jest za sprawą połączenia szerokiej wiedzy implantologicznej, diagnostyki radiologicznej i najlepszych implantów.

Implantacja natychmiastowa - kiedy warto się na nią zdecydować?


Zastosowanie natomiast urządzenia do komputerowej nawigacji w implantologii umożliwia wszczepianie implantów bez konieczności odsłaniania kości. Gwarantuje to pacjentom idealne samopoczucie po przeprowadzonym zabiegu.

Jest dla nas wielką satysfakcją obserwowanie szczęśliwych pacjentów, którzy w zaledwie jedną godzinę odzyskują na stałe zamocowane zęby.

Skontaktuj się, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach i przedstawić rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!